ელემენტ ქონსთრაქშენმა და m²-მა თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმეს
,,ელემენტ ქონსთრაქშენი" m²-ის მიმდინარე პროექტში  - ,,m2 მირცხულავაზე“  ორი საცხოვრებელი კორპუსის მშენებლობას განახორციელებს. პარტნიორობის ხელშეკრულებას სამშენებლო და დეველოპერული კომპანიების ხელმძღვანელმა პირებმა მოაწერეს ხელი და თანამშრომლობის მიზნებზე ისაუბრეს.
,,m2, როგორც ლიდერი კომპანია უძრავი ქონების ბაზარზე, უკვე 15 წელზე მეტია ქმნის საქართველოში ცხოვრების თანამედროვე სტანდარტს. ჩვენი მიზანია, ქვეყანაში ისეთი პროექტები განვახორციელოთ, სადაც სამშენებლო პროცესები მსოფლიო სტანდარტებთან იქნება გათანაბრებული.  მაღალი ხარისხი, ვადებისა და შრომის უსაფრთხოების დაცვა სწორედ ამ ფაქტორებითაა ცნობილი ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“ და დარწმუნებული ვართ, ჩვენი თანამშრომლობა წარმატებული იქნება“ -  განაცხადა m²-ის გენერალურმა დირექტორმა ნიკოლოზ მეძმარიაშვილმა.
თანამშრომლობა პროექტში - „m²-მირცხულავაზე“ საერთაშორისო სტანდარტებით აღჭურვილი,  24 და 25 სართულიანი საცხოვრებელი კომპლექსების მშენებლობას გულისხმობს, რომელიც 70 000 კვ.მ-ზე იქნება განთავსებული.
,,ელემენტ ქონსთრაქშენსა“ და "m²-ში აცხადებენ, რომ დასახელებული კომპლექსების გარდა, კომპანიებს შორის უკვე დაწყებულია ახალ პროექტებზე აქტიური მოლაპარაკებები.

Element Construction will build two residential buildings as part of the ongoing m² MIRTSKHULAVA project. The partnership agreement was signed by executives from both the construction and development companies, who also shared their goals for the collaboration.
“As a market leader in real estate, m² has been setting modern living standards in Georgia for over 15 years. We aim to carry ou tprojects in the country where construction processes meet global standards. High quality, respecting the deadlines, and safety regulations are what Element Construction is known for, and we are confident that our partnership will be successful,” said m² CEO Nikoloz Medzmariashvili.
The collaboration involves the construction of internationally standard-equipped, 24- and 25-story residential complexes covering a total area of 70,000 square meters.
Both Element Construction and m² have stated that, beyond these complexes, they are already in active negotiations on new projects.