ელემენტ ქონსთრაქშენმა და m²-მა თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმეს
,,ელემენტ ქონსთრაქშენი" m²-ის მიმდინარე პროექტში  - ,,m2 მირცხულავაზე“  ორი საცხოვრებელი კორპუსის მშენებლობას განახორციელებს. პარტნიორობის ხელშეკრულებას სამშენებლო და დეველოპერული კომპანიების ხელმძღვანელმა პირებმა მოაწერეს ხელი და თანამშრომლობის მიზნებზე ისაუბრეს.
,,m2, როგორც ლიდერი კომპანია უძრავი ქონების ბაზარზე, უკვე 15 წელზე მეტია ქმნის საქართველოში ცხოვრების თანამედროვე სტანდარტს. ჩვენი მიზანია, ქვეყანაში ისეთი პროექტები განვახორციელოთ, სადაც სამშენებლო პროცესები მსოფლიო სტანდარტებთან იქნება გათანაბრებული.  მაღალი ხარისხი, ვადებისა და შრომის უსაფრთხოების დაცვა სწორედ ამ ფაქტორებითაა ცნობილი ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“ და დარწმუნებული ვართ, ჩვენი თანამშრომლობა წარმატებული იქნება“ -  განაცხადა m²-ის გენერალურმა დირექტორმა ნიკოლოზ მეძმარიაშვილმა.
თანამშრომლობა პროექტში - „m²-მირცხულავაზე“ საერთაშორისო სტანდარტებით აღჭურვილი,  24 და 25 სართულიანი საცხოვრებელი კომპლექსების მშენებლობას გულისხმობს, რომელიც 70 000 კვ.მ-ზე იქნება განთავსებული.
,,ელემენტ ქონსთრაქშენსა“ და "m²-ში აცხადებენ, რომ დასახელებული კომპლექსების გარდა, კომპანიებს შორის უკვე დაწყებულია ახალ პროექტებზე აქტიური მოლაპარაკებები.

«Element Construction» и m² заключили договор о сотрудничестве
«Element Construction» будет осуществлять строительство двух жилых корпусов в текущем проекте m²– «m² на Мирцхулава». Руководители строительной и девелоперской компаний подписали договор партнерства и обсудили цели сотрудничества.
«m²» являясь лидером на рынке недвижимости, уже более 15 лет формирует современные стандарты жизни в Грузии. Наша цель – реализовывать в стране такие проекты, где строительные процессы будут соответствовать мировым стандартам. Высокое качество, соблюдение сроков и безопасности труда – именно этими факторами известна «Element Construction», и мы уверены, что наше сотрудничество будет успешным», – заявил генеральный директор «m²» Николоз Медзмариашвили.
Сотрудничество в проекте «m²» на Мирцхулава» предполагает строительство оснащенных по международным стандартам 24-этажного и 25-этажного жилых комплексов, которые будут размещены на 70 000 кв.м.
В «Элемент Констракшен» и «m²» заявляют, что помимо названных комплексов, между компаниями уже начались активные переговоры о новых проектах.