ვლადიმერ ბუსკივაძის ინტერვიუ საერთაშორისო გამოცემაში American Stock News
#1 ინდუსტრიული სამშენებლო კომპანია ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი" საერთაშორისო სერტიფიკატის  ISO 9001:2015-ის  მფლობელი გახდა. ამის შესახებ კომპანიის აღმასრულებელმა დირექტორმა ვლადიმერ ბუსკივაძემ  გამოცემასთან American Stock News ინტერვიუსას განაცხადა.
აღნიშნული  სიახლის გარდა, ბუსკივაძემ ,,ელემენტ ქონსთრაქშენის"  იმ უპირატესობებზეც ისაუბრა, რამაც კომპანიას დარგის ლიდერის სტატუსი მოუტანა. მისი თქმით, ინდუსტრიული მშენებლობა, ქვეყნის მასშტაბით, სხვადასხვა სექტორის ყველაზე მსხვილი წარმომადგენლებისთვის აქტიურად მიმდინარეობს.

#1 industrial construction company Element Construction received international ISO9001:2015 certificate. The executive director of the company Vladimer Buskivadze said about it in his interview with American Stock News.
Besides this news, Buskivadze talked about the advantages of Element Construction that brought the status of an industry leader to the company. According to him, the industrial construction is actually going on for the biggest representatives of different sectors throughout Georgia.