ელემენტ ქონსთრაქშენთან თანამშრომლობით Wendy’s კიდევ ერთი რესტორანი გაიხსნა
,,ბრენდის ახალი დიზაინის გავრცელება აშშ-ში მომავალი წლიდან დაიწყება, საქართველოში კი ,,ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ აღნიშნული სტანდარტით უკვე მეორე ობიექტი დააპროექტა და  ააშენა“, - განაცხადა „ვენდის“ გენერალურმა დირექტორმა. გიორგი მშვილდაძემ სამშენებლო კომპანიასთან თანამშრომლობის კომფორტზე ისაუბრა და აღნიშნა, რომ ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“ საერთაშორისო სტანდარტებით ოპერირებს.
რესტორნის ოფიციალურ გახსნას, ,,ვენდისისა“ და ,,ელემენტ ქონსთრაქსენის“ წარმომადგენლებთან ერთად, თბილისის მერი კახი კალაძე დაესწრო.
განახლებული კონცეფციის არქიტექტურით Wendy’s  სტუმრებს ზვიად გამსახურდიას სახელობის სანაპიროს #10-ში უმასპინძლებს.

В сотрудничестве с «Element Construction» открылся еще один ресторан Wendy's
«Распространение нового дизайна бренда в США начнется со следующего года, а в Грузии «Element Construction» уже спроектировал и построил второй объект по указанному стандарту», – заявил генеральный директор „Wendy's” Гиорги Мшвилдадзе. Он рассказал о комфорте сотрудничества со строительной компанией и отметил, что «Элемент Констракшен» работает по международным стандартам.
Официальное открытие ресторана посетил мэр Тбилиси Каха Каладзе вместе с представителями «Wendy's» и «Элемент Констракшен».
Wendy's принимает гостей по обновленной архитектурной концепции на набережной имени Звиада Гамсахурдиа, 10.