ელემენტ ქონსთრაქშენმა Wendy’s ახალი ფორმატის რესტორანი ააშენა
,,ელემენტ კონსტრაქშენმა“  Wendy’s ახალი ფორმატის რესტორანი ააშენა. პროექტი ამერიკული რესტორნების ქსელის 2023 წლის კონცეფციის ნაწილია, რომელიც განსხვავებული არქიტექტურით, დიზაინით და ტექნოლოგიებით გამოირჩევა.
განხორციელებული სამუშაოები მოიცავს  სამშენებლო, სარემონტო, საინჟინრო ნაწილსა და გარე ტერიტორიის კეთილმოწყობას. მნიშვნელოვანია, რომ ახალგახსნილი ობიექტის პროექტირების ავტორიც ,,ელემენტ კონსტრაქშენია“. მსგავსი დიზაინით Wendy’s რესტორანი ამერიკაში მხოლოდ მომავალ წელს გამოჩნდება.
,,ელემენტ კონსტრაქშენის“  ნამუშევარს რესტორნის გახსნის ცერემონიაზე გაეცნენ აშშ-ს ელჩი საქართველოში კელი დეგნანი, თბილისის მერი კახა კალაძე,  ,,ვენდის“ ვიცე-პრეზიდენტი რაჯივ საბჰარვალი და კომპანიის საერთაშორისო დელეგაციის წარმომადგენლები.

«Element Construction» построил ресторан «Wendy’s» нового формата
«Element Construction» завершил строительство ресторана «Wendy’s» нового формата. Проект является частью концепции американской сети ресторанов на 2023 год, которая отличается уникальной архитектурой, дизайном и технологиями.
Выполненные работы включают строительную, ремонтную и инженерную части, а также благоустройство прилегающей территории. Важно отметить, что автором проектирования нового объекта также является «Element Construction». Ресторан Wendy’s со схожим дизайном появится в США только в следующем году.
На церемонии открытия ресторана работа «Element Construction» была представлена послу США в Грузии Келли Дегнан, мэру Тбилиси Кахе Каладзе, вице-президенту Wendy’s Радживу Сабхарвали и представителям международной делегации компании.