ელემენტ ქონსთრაქშენის კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობა
,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“  სოციალურ საწარმოსთან ,,ცოდნის კაფე“ მეორე წელია ახალგაზრდების განათლების მხარდამჭერ პროექტებს ახორციელებს.
განათლების მიღების თანაბარი შესაძლებლობების შექმნა, დისტანციური სწავლებისთვის აუცილებელი ტექნიკითა და ინტერნეტით უზრუნველყოფა, ახალგაზრდა მეწარმეთა სტარტაპების მხარდაჭერა - პროგრამების მიმართულებების შესახებ ,,ელემენტ ქონსთრაქშენის “ მარკეტინგის მენეჯერმა ეკატერინე მამამთავრიშვილმა  გადაცემაში ,,საქმიანი დილა“ სტუმრობისას ისაუბრა.
,,ელემენტ ქონსთრაქშენის“ მიერ კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობის ფარგლებში განხორციელებული აქტივობები შეაფასა სოციალური საწარმოს ,,ცოდნის კაფე“ თანადამფუძნებელმა ნანა ბაგალიშვილმაც.

Корпоративная социальная ответственность компании Element Construction
Element construction совместно с социальным предприятием ,,Knowledge café" уже два года реализует проекты, направленные на образование молодежи.
Создание равных возможностей для образования, обеспечение необходимым оборудованием и интернетом для дистанционного обучения, поддержка стартапов молодых предпринимателей - о направлениях этих программ рассказала менеджер по маркетингу "Element Construction" Экатерине Мамамтавришвили во время своего визита на телепередачу "Деловое утро".
Соучредитель социального предприятия ,,Knowledge café" Нана Багалишвили также оценила деятельность, осуществляемую "Element Construction" в рамках корпоративной социальной ответственности.