ელემენტ ქონსთრაქშენის 2021 წლის პორტფელი და მიღწევები
ჰესების, ტურისტული ინფრასტრუქტურის, სასტუმროების, საგანმანათლებლო, სამედიცინო და კომერციული ობიექტების მშენებლობა - ,,ელემენტ ქონსთრაქშენის“ 2021 წლის პორტფელი დატვირთული აღმოჩნდა. მათ შორის, წამყვანი ინდუსტრიული მშენებლობის მიმართულებით განხორციელებული პროექტებია.
2021 წელს, ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“ დასახელდა N1 კომპანიად ინდუსტრიულ მშენებლობაში და გახდა ISO 9001:2015-ის მფლობელი. აღნიშნულ საკითხებზე ,,საქმიან დილაში“ სტუმრობისას ნიკოლოზ კაკაურიძემ, ,,ელემენტ ქონსთრაქშენის“ კომერციულმა მენეჯერმა ისაუბრა.

Портфель и достижения «Элемент Констракшен» за 2021 год
Строительство ГЭС, туристической инфраструктуры, отелей, образовательных, медицинских и коммерческих объектов – портфель проектов «Элемент Констракшен» за 2021 год оказался крайне насыщенным. Среди них –проекты, реализованные в сфере ведущего индустриального строительства.
В 2021 году «Элемент Констракшен» была признана компанией №1 в сфере индустриального строительства и получила сертификат ISO 9001:2015. Эти вопросы обсуждались на встрече с коммерческим менеджером компании Николозом Какауридзе в программе «Деловое утро».