ელემენტ ქონსთრაქშენი N1 ინდუსტრიულ სამშენებლო კომპანიად დასახელდა
"ელემენტ ქონსთრაქშენი“ N1 ინდუსტრიულ სამშენებლო კომპანიად დასახელდა. აღნიშნული წოდება ბრენდმა წლის ერთ-ერთ ყველაზე გავლენიან ბიზნეს დაჯილდოებაზე Golden Brand უკვე მეორედ მოიპოვა.
გამარჯვებულის გამოსავლენ კვლევაში მონაწილეობენ: სახელმწიფო, არასამთავრობო და ბიზნეს სექტორის წარმომადგენლები, დამოუკიდებელი ექსპერტები ეკონომიკურ საკითხებში, ხელმძღვანელი პირები, ბიზნესის ადმინისტრირების სპეციალისტები, საკონსულტაციო კომპანიები, უმაღლესი სასწავლებების პროფესორ-მასწავლებლები.
აღსანიშნავია, რომ წლევანდელ ღონისძიებაზე საპასუხისმგებლო ჯილდოთი "ელემენტ ჰოლდინგიც" დაჯილდოვდა. მას "ოქროს ბრენდი" სამშენებლო სექტორის განვითარებაში შეტანილი წვლილისთვის გადასცეს. ბიზნეს დაჯილდოება მარკეტინგული კვლევის კომპანია GLOBAL IDEA-სა და ბიზნეს გამოცემა THE FINANCIAL ორგანიზებით ტარდება.

Element Construction was named the N1 industrial construction company
"Element Construction" was named as N1 industrial construction company. The brand won this title for the second time at one of the most influential business awards of the year, Golden Brand.
Representatives of the state, non-governmental and business sectors, independent experts in economic issues, managers, business administration specialists, consulting companies, professors and teachers of higher education institutions participated in the research to determine the winner.
It should be noted that "Element Holding" was also awarded with the  award at this year's event. He was awarded the "Golden Brand" for its contribution to the development of the construction sector. The business award is organized by the marketing research company GLOBAL IDEA and the business publication THE FINANCIAL.