ელემენტ ქონსთრაქშენი ISO 9001:2015-ის მფლობელი გახდა
,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“ ხარისხის მართვის საერთაშორისო სტანდარტის ISO 9001:2015 სერტიფიკატის მფლობელი გახდა.
,,კომპანიის საქმიანობა თანხვედრაშია საერთაშორისო რეგულაციებთან. ჩვენთვის ხარისხი  პრიორიტეტულია. ISO 9001:2015 გამორიცხავს მთელ რიგ რისკებს სამშენებლო პროცესში. აღნიშნული სტანდარტი ნიშნავს, რომ მშენებლობის, ორგანიზაციული მოწყობის, ბიზნეს პროცეს მენეჯმენტის და იურიდიული ასპექტების ხარისხი თანმიმდევრულია. იგი სერვისის მუდმივი გაუმჯობესების გარანტიას იძლევა,“- აცხადებს კომპანიის აღმასრულებელი დირექტორი ლადო ბუსკივაძე.
,,ელემენტ ქონსთრაქშენმა“  სერტიფიცირება გაიარა შვეიცარიულ კომპანიასთან Société Générale de Surveillance, რომელიც მსოფლიოში წამყვანი ორგანიზაციაა ინსპექტირების, ტესტირებისა და სერტიფიკაციის მიმართულებით.
9001:2015 -ის მიღების პროცესში ჩართული იყო ,,ელემენტ ქონსთრაქშენის“ პარტნიორი საკონსულტაციო კომპანია C-team Management Consulting.

Element Construction became the holder of the ISO 9001: 2015 international quality management standard certificate.
,,The company's activities are in line with international regulations. For us, quality is a priority. ISO 9001: 2015 eliminates a number of risks in the construction process. This standard means that the quality of a construction, organizational arrangement, business process management and legal aspects are consistent. It guarantees continuous improvement of the service”, -says the Executive Director of Element Construction Lado Buskivadze.
The company has been certified by the Swiss company Société Générale de Surveillance, a world-leading organization in terms of inspection, testing and certification.
Element Construction partner consulting company C-team Management Consulting was also involved in the certification process.