ელემენტ ქონსთრაქშენი ახალგაზრდა მეწარმეების მხარდამჭერია
,,ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ 160-ზე მეტი ახალგაზრდის სამეწარმეო იდეის განხორციელებას შეუწყო ხელი. სამშენებლო კომპანია განაგრძობს   სოციალურ საწარმოსთან  ,,ცოდნის კაფე“ პარტნიორობას და ,,ბუთქემფი 2021“ გენერალური მხარდამჭერია.
პროექტმა საქართველოს მასშტაბით თინეიჯერების სტარტაპები მაღალი მოქალაქეობრივი მიზნის გარშემო გააერთიანა - მოზიდული რესურსებით საკუთარი წვლილი შეიტანონ საგანმანათლებლო სივრცის მშენებლობაში.
,,ელემენტ ქონსთრაქშენთან“ ერთად პროექტს მხარს უჭერს  ამერიკის შეერთებული შტატების საერთაშორისო განვითარების სააგენტო USAID/Georgia და აღმოსავლეთ-დასავლეთის მართვის ინსტიტუტი (EWMI).

«EC» поддерживает молодых предпринимателей
«Element Construction» поддержала реализацию более 160 предпринимательских идей молодых людей. Она продолжает сотрудничествос социальным предприятием «Кафе знаний» и выступает генеральным спонсором проекта «Буткемпф 2021».
Проект объединил стартапы подростков по всей Грузии вокруг высокой гражданской цели – внесение вклада в строительство образовательного пространства с помощью привлеченных ресурсов.
Проект совместно с «Element Construction» поддерживается USAID/Georgia и Институтом управления Восток – Запад (EWMI).