„ელემენტ ქონსთრაქშენი“ ლიდერ ინდუსტრიულ სამშენებლო კომპანიად დასახელდა. ბიზნეს რეიტინგში პირველი ადგილი კომპანიამ 2024 წელს განხორციელებული პროექტების მიხედვით დაიკავა.
შედეგს მარკეტინგული კვლევის კომპანია GLOBAL IDEA-სა და ბიზნეს გამოცემა THE FINANCIAL-ის კვლევა უდევს საფუძვლად.
„ელემენტ ქონსთრაქშენის“ დირექტორმა ალექსანდრე ოქროშიძემ მიღწეული წარმატებისთვის გუნდის წევრებს მადლობა გადაუხადა. მისი თქმით, ინდუსტრიული მშენებლობის დარგში მოპოვებული ლიდერობის პარალელურად, კომპანია ავითარებს და ზრდის სხვადასხვა სტრატეგიულ სერვისსა და მიმართულებას.
წლის წამყვან ბიზნეს დაჯილდოებაზე გამარჯვებული კვლევის საფუძველზე ვლინდება. გამოკითხვაში მონაწილეობენ: სახელმწიფო, არასამთავრობო და ბიზნეს სექტორის წარმომადგენლები, დამოუკიდებელი ექსპერტები ეკონომიკურ საკითხებში, ხელმძღვანელი პირები, ბიზნესის ადმინისტრირების სპეციალისტები, საკონსულტაციო კომპანიები, უმაღლესი სასწავლებლების პროფესორ-მასწავლებლები. პარალელურად, გამოიკითხა 1000-ზე მეტი მომხმარებელი.
აღსანიშნავია, რომ ნომერ პირველი ინდუსტრიული სამშენებლო კომპანიის სტატუსი „ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ უკვე მეოთხედ მოიპოვა.

«Element Construction» была признана лидером в области индустриального строительства в Грузии. Бренд занял первое место в бизнес-рейтинге 2024 года на основе успешно реализованных проектов.
Рейтинг составлен на основании исследования, проведённого маркетинговым агентством  «GLOBAL IDEA » в сотрудничестве с деловым изданием  «THE FINANCIAL».
Директор компании  «Element Construction» Александр Окрошидзе поблагодарил команду за вклад в достижение этого успеха. По его словам, наряду с лидерством в индустриальном строительстве, компания активно развивает и расширяет портфель стратегических услуг и направлений.
В рамках ведущего бизнес-награждения года победитель определяется на основе исследования. В опросе участвуют: представители государственного, негосударственного и бизнес-секторов, независимые эксперты по экономическим вопросам, руководители, специалисты по бизнес-администрированию, консультационные компании, профессора и преподаватели высших учебных заведений. Параллельно было опрошено более 1000 потребителей.
Отметим, что  «Element Construction» уже в четвёртый раз получает звание ведущей индустриальной строительной компании Грузии.