„ელემენტ ქონსთრაქშენი“ ლიდერ ინდუსტრიულ სამშენებლო კომპანიად დასახელდა. ბიზნეს რეიტინგში პირველი ადგილი კომპანიამ 2024 წელს განხორციელებული პროექტების მიხედვით დაიკავა.
შედეგს მარკეტინგული კვლევის კომპანია GLOBAL IDEA-სა და ბიზნეს გამოცემა THE FINANCIAL-ის კვლევა უდევს საფუძვლად.
„ელემენტ ქონსთრაქშენის“ დირექტორმა ალექსანდრე ოქროშიძემ მიღწეული წარმატებისთვის გუნდის წევრებს მადლობა გადაუხადა. მისი თქმით, ინდუსტრიული მშენებლობის დარგში მოპოვებული ლიდერობის პარალელურად, კომპანია ავითარებს და ზრდის სხვადასხვა სტრატეგიულ სერვისსა და მიმართულებას.
წლის წამყვან ბიზნეს დაჯილდოებაზე გამარჯვებული კვლევის საფუძველზე ვლინდება. გამოკითხვაში მონაწილეობენ: სახელმწიფო, არასამთავრობო და ბიზნეს სექტორის წარმომადგენლები, დამოუკიდებელი ექსპერტები ეკონომიკურ საკითხებში, ხელმძღვანელი პირები, ბიზნესის ადმინისტრირების სპეციალისტები, საკონსულტაციო კომპანიები, უმაღლესი სასწავლებლების პროფესორ-მასწავლებლები. პარალელურად, გამოიკითხა 1000-ზე მეტი მომხმარებელი.
აღსანიშნავია, რომ ნომერ პირველი ინდუსტრიული სამშენებლო კომპანიის სტატუსი „ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ უკვე მეოთხედ მოიპოვა.

Element Construction has been named the leading industrial construction company. The brand took first place in the business ranking based on completed projects in 2024.
The rating was compiled based on a study by the GLOBAL IDEA marketing research company and the business publication THE FINANCIAL.
Aleksande Okroshidze, Director of Element Construction, thanked the team members for their achievements. According to him, in parallel with gaining leadership positions in the field of industrial construction, the company is developing and expanding various strategic services and areas.
The winners of the year’s leading business awards are determined through a comprehensive research process. Participants in the evaluation include representatives from government, non-governmental organizations, and the business sector, as well as independent economic experts, executives, business administration specialists, consulting firms, and university professors. Additionally, more than 1000 customers were surveyed.
It is worth noting that Element Construction has received the title of Georgia’s top industrial construction company for the fourth time.