თემურ ჭყონია ელემენტ ქონსთრაქშენის პროექტს აფასებს
"ასეთი ამაყი არასდროს ვყოფილვარ - საოცარი პროექტი გამოგვივიდა ჩვენს პარტნიორებთან ერთად. ვთანამშრომლობთ არაჩვეულებრივ სამშენებლო კომპანია -"ელემენტ ქონსთრაქშენთან", - განაცხადა თემურ ჭყონიამ "ტვ პირველის" ეთერში სტუმრობისას.
შეგახსენებთ, რომ "კოკა-კოლას" რეგიონული მნიშვნელობის ქარხნის მშენებლობას სრულად "ელემენტ ქონსთრაქშენმა" განახორციელა.  მასშტაბური სამუშაოები რამდენიმე ლოკაციის ერთდროულად ათვისებით მიმდინარეობდა, რომლის დროსაც 150 ადამიანზე მეტი დასაქმდა. პროექტი 18500 მ2 საწარმოო და სასაწყობე შენობისგან, 760 მ2 ქარხნის შიდა საოფისე სივრცისგან, ლაბორატორიისა და სხვა ტექნიკური ფართებისგან შედგება.  ქარხნის მშენებლობის დასრულების შემდეგ კი, "ელემენტ ქონსთრაქშენი" "კოკა-კოლას" სათავო ოფისის მშენებლობაზე მუშაობს.

Temur Chkonia about the project of EC
"I have never been so proud - we did an amazing project with our partners. We are working with perfect construction company – “Element Construction" Temur Chkonia said during a visit to TV Pirveli.
We remind you, that the construction of the factory of regional importance "Coca-Cola" was fully implemented by "Element Construction" .Large-scale work was undertaken at several locations simultaneously, employing more than 150 people. The project consists of 18500 m2 industrial and warehouse buildings, 760 m2 indoor oficce space, laboratory and other technical spaces. After the plant is completed, Element Construction is working on the Coca-Cola headquarters.