თემურ ჭყონია ელემენტ ქონსთრაქშენის პროექტს აფასებს
"ასეთი ამაყი არასდროს ვყოფილვარ - საოცარი პროექტი გამოგვივიდა ჩვენს პარტნიორებთან ერთად. ვთანამშრომლობთ არაჩვეულებრივ სამშენებლო კომპანია -"ელემენტ ქონსთრაქშენთან", - განაცხადა თემურ ჭყონიამ "ტვ პირველის" ეთერში სტუმრობისას.
შეგახსენებთ, რომ "კოკა-კოლას" რეგიონული მნიშვნელობის ქარხნის მშენებლობას სრულად "ელემენტ ქონსთრაქშენმა" განახორციელა.  მასშტაბური სამუშაოები რამდენიმე ლოკაციის ერთდროულად ათვისებით მიმდინარეობდა, რომლის დროსაც 150 ადამიანზე მეტი დასაქმდა. პროექტი 18500 მ2 საწარმოო და სასაწყობე შენობისგან, 760 მ2 ქარხნის შიდა საოფისე სივრცისგან, ლაბორატორიისა და სხვა ტექნიკური ფართებისგან შედგება.  ქარხნის მშენებლობის დასრულების შემდეგ კი, "ელემენტ ქონსთრაქშენი" "კოკა-კოლას" სათავო ოფისის მშენებლობაზე მუშაობს.

Темур Чкония оценивает проект «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН»
«Я никогда не был таким гордым - мы реализовали удивительный проект вместе с нашими партнерами. Мы сотрудничаем с необыкновенной строительной компанией - «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН», - сказал Темур Чкония во время посещения телеканала «ТВ Пирвели».
Напомним, что строительство завода регионального значения "Кока-Кола" было полностью осуществлено компанией «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН». Масштабная работа была проведена в нескольких местах одновременно, на которых были трудоустроены более 150 человек. Проект состоит из 18500 м2 производственных и складских помещений, 760 м2 внутренних офисных площадей, лабораторных и других технических помещений завода. После завершения строительства завода компания «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН» приступила к строительству здания головного офиса "Кока-Кола".