ირაკლი შონია FORBES-ის პროექტის გამარჯვებულია
“ელემენტ ქონსთრაქშენის”  დირექტორი ირაკლი შონია FORBES GEORGIA-ს პროექტის 30 Under 30 გამარჯვებულია.
პროექტის კონცეფცია სხვადასხვა სფეროში მოღვაწე, იმ 30 წლამდე ლიდერთა გამოვლენას გულისხმობს, რომლებიც მკვეთრად გამოხატული ინდივიდუალიზმითა და ხედვით ხასიათდებიან.
„ Forbes 30 Under 30-ის გამარჯვებულები გამორჩეულად წარმატებული ახალგაზრდები არიან.
ისინი თავიანთი ძალისხმევითა და ენთუზიაზმით აღწევენ წარმატებას და ჩვენი მომავლის ამინდს ქმნიან “, - აღნიშნეს ორგანიზატორებმა  დაჯილდოების ცერემონიალზე.
ამავე საღამოზე დაანონსდა სამიტი პროექტის 2020 წლის გამარჯვებულთათვის. ღონისძიება აშშ-ში გაიმართება და მას 2019 წელს დასახელებული ლიდერებიც დაესწრებიან.
„ ელემენტ ქონსთრაქშენის“ გუნდი ულოცავს ირაკლი შონიას აღნიშნულ წარმატებას.
ირაკლი შონიას ხელმძღვანელობით, სამშენებლო კომპანიამ არაერთი გამორჩეულად საინტერესო და წარმატებული პროექტი განახორციელა. პარალელურად, ირაკლი საქართველოს უნივერსიტეტის მოწვეული ლექტორია, არის 10-ზე მეტი სამეცნიერო სტატიის ავტორი.

Irakli Shonia is the winner of the FORBES Project
“The concept of the project is to identify leaders under 30 years, working in different fields, characterized by a strong individualism and vision. The winners of the FORBES “30 Under 30” are extremely successful young people. They succeed with their efforts and enthusiasm and create the weather for our future ” said the event planners at the awards ceremony.
The same evening, the summit for winners of the Project 2020 was announced. The event will be held in the US and will also be attended by leaders named in 2019.
Element Construction team congratulates Irakli Shonia on this success! Under the leadership of Irakli Shonia, the construction company has implemented a number of extremely interesting and successful projects. Inarable, Irakli is a guest lecturer at the University of Georgia and an author of more than 10 scientific articles.