ირაკლი შონია FORBES-ის პროექტის გამარჯვებულია
“ელემენტ ქონსთრაქშენის”  დირექტორი ირაკლი შონია FORBES GEORGIA-ს პროექტის 30 Under 30 გამარჯვებულია.
პროექტის კონცეფცია სხვადასხვა სფეროში მოღვაწე, იმ 30 წლამდე ლიდერთა გამოვლენას გულისხმობს, რომლებიც მკვეთრად გამოხატული ინდივიდუალიზმითა და ხედვით ხასიათდებიან.
„ Forbes 30 Under 30-ის გამარჯვებულები გამორჩეულად წარმატებული ახალგაზრდები არიან.
ისინი თავიანთი ძალისხმევითა და ენთუზიაზმით აღწევენ წარმატებას და ჩვენი მომავლის ამინდს ქმნიან “, - აღნიშნეს ორგანიზატორებმა  დაჯილდოების ცერემონიალზე.
ამავე საღამოზე დაანონსდა სამიტი პროექტის 2020 წლის გამარჯვებულთათვის. ღონისძიება აშშ-ში გაიმართება და მას 2019 წელს დასახელებული ლიდერებიც დაესწრებიან.
„ ელემენტ ქონსთრაქშენის“ გუნდი ულოცავს ირაკლი შონიას აღნიშნულ წარმატებას.
ირაკლი შონიას ხელმძღვანელობით, სამშენებლო კომპანიამ არაერთი გამორჩეულად საინტერესო და წარმატებული პროექტი განახორციელა. პარალელურად, ირაკლი საქართველოს უნივერსიტეტის მოწვეული ლექტორია, არის 10-ზე მეტი სამეცნიერო სტატიის ავტორი.

Иракли Шония является победителем проекта FORBES
Иракли Шония, директор «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН», является победителем проекта FORBES GEORGIA 30 Under 30 !
Концепция проекта заключается в выявлении лидеров до 30 лет, ведущих свою деятельность в различных сферах, характеризующихся четко выраженным индивидуализмом и видением. «Победители «Forbes 30 Under 30» - чрез вычайно успешные молодые люди. Они достигают успеха своими собственными усилиями иэнтузиазмом и создают погоду для нашего будущего», - отметили организаторы нацеремонии награждения.
В тот же вечер был анонсирован саммит для победителей проекта 2020. Мероприятиепройдет в США и в нем примут участие лидеры, названные в 2019 году.
Команда «ЭЛЕМЕНТ КОНСТРАКШН» поздравляет Ираклия Шония с этим успехом!
Под руководством Ираклия Шония строительная компания реализовала немалочрезвычайно интересных и успешных проектов. Параллельно Иракли является приглашенным лектором в Университете Грузии, автором более 10 научных статей.