შემჭიდროვებული ვადები. 2020 წელს ევროპაში მაკდონალდსის მიერ გახსნილი პირველი ობიექტი.
,,ხაზგასმით შემიძლია ვთქვა, როგორი სანდო კომპანიაა ,,ელემენტ ქონსთრაქშენი“. ამის  საფუძველს განხორციელებული რთული პროექტები მაძლევს - მაღალი  ხარისხისა და ვადების სრული დაცვით. არა მგონია,  ბევრ კომპანიას ჰქონდეს მსგავსი გამოცდილება.  ასევე გამოირჩევიან სწორი დაგეგმარებისა და მენეჯმენტის  ღრმა ცოდნით. ჩვენ, როგორც ,,მაკდონალდსი“  ,,ელემენტ ქონსთრაქშენს“ 100%-ით ვენდობით“,- განაცხადა ,,მაკდონალდს საქართველოს“ გენერალურმა დირექტორმა. თენგიზ კაპანაძე აღნიშნავს, რომ სამომავლოდ კომპანიები არაერთ ერთობლივ პროექტს განახორციელებენ.
პარტნიორობამ ,,ელემენტ ქონსთრაქშენსა“ და ,,მაკდონალდს“ შორის უწყვეტი ფორმა 2007 წელს, ქუთაისში, განხორციელებული პროექტის შემდეგ მიიღო. სამშენებლო კომპანია რესტორნების გლობალური ქსელისთვის განსაკუთრებული სპეციფიკის პროექტებს ახორციელებს. მათ შორისაა, 2019 წელს საბურთალოზე მდებარე ფილიალის რეკონსტრუქცია-მშენებლობა, რომელიც რესტორნის მუშაობის პარალელურად მიმდინარეობდა.

Tight deadlines The first McDonald’s outlet opened in Europe in 2020
"I can emphatically say how reliable Element Construction is. This is backed by the complex projects they’ve completed – always with high quality and on time. I don't think many companies have such experience. They also stand out for their deep knowledge of proper planning and management. We, as McDonald's, trust Element Construction 100%," said Tengiz Kapanadze, General Director of McDonald's Georgia. He also mentioned that the companies will carry out several joint projects in the future.
The partnership between Element Construction and McDonald's took its current form in 2007 after a project in Kutaisi. The construction company has been carrying out special projects for the global restaurant network, including the 2019 reconstruction and construction of the branch in Saburtalo, which took place while the restaurant was still in operation.