„ელემენტ ქონსთრაქშენი მშენებლობის დედლაინებს ზედმიწევნით იცავდა, საკითხებს პასუხისმგებლობით ეკიდებოდა და გამოირჩეოდა ოპერატიულობით“, - ნიკოლოზ უგულავა, „თბილისი ორიენტალის“ დირექტორი.
პროექტი „დადიანი N100” 8-სართულიანია. პირველი და მეორე სართული კომერციული დანიშნულების ობიექტებს ეთმობა. საცხოვრებელი კომპლექსი 36 ბინას მოიცავს. მაცხოვრებელთათვის გათვალისწინებულია ასევე პარკინგი და შენობის წინ - სკვერი.
„დადიანი N100” „ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ 2025 წელს დაასრულა. ობიექტზე შესრულდა რკინა-ბეტონის მონოლითური სამუშაოები.

«Element Construction» строго соблюдала сроки строительства,ответственно подходила к каждому вопросу и отличалась оперативностью», -  Николоz Угулава, директор «Tbilisi Orientali».
Проект «Dadiani N100» представляет собой 8-этажное здание.Первый и второй этажи отведены под коммерческие помещения. Жилой комплексвключает 36 квартир. Для жителей предусмотрена парковка, а перед зданиемобустроен сквер.
Проект отличается изысканной архитектурой, эффективнымивидовыми решениями и выгодным местоположением.
«Dadiani N100» был завершён компанией «Element Construction»в 2025 году. На объекте были выполнены монолитные железобетонные работы.