„ელემენტ ქონსთრაქშენი მშენებლობის დედლაინებს ზედმიწევნით იცავდა, საკითხებს პასუხისმგებლობით ეკიდებოდა და გამოირჩეოდა ოპერატიულობით“, - ნიკოლოზ უგულავა, „თბილისი ორიენტალის“ დირექტორი.
პროექტი „დადიანი N100” 8-სართულიანია. პირველი და მეორე სართული კომერციული დანიშნულების ობიექტებს ეთმობა. საცხოვრებელი კომპლექსი 36 ბინას მოიცავს. მაცხოვრებელთათვის გათვალისწინებულია ასევე პარკინგი და შენობის წინ - სკვერი.
„დადიანი N100” „ელემენტ ქონსთრაქშენმა“ 2025 წელს დაასრულა. ობიექტზე შესრულდა რკინა-ბეტონის მონოლითური სამუშაოები.

“Element Construction adhered strictly to construction deadlines, approached every issue with responsibility, and stood out for its efficiency,” -  Nikoloz Ugulava,  director of “Tbilisi Orientali.”
The Dadiani N100 project is an 8-storey building. The first and second floors are designated for commercial spaces. The residential complex includes 36 apartments. Parking facilities are provided for residents, along with a square located in front of the building.
The project is distinguished by refined architecture, efficient views, and a highly advantageous location.
The “Dadiani N100” project was completed by Element Construction in 2025. Reinforced concrete monolithic works were carried out at the site.